Doğum Günleri için Bu Hediyeyi Seçmeyenler Üzülecek

Sen de doğum günü magneti tasarla!

Doğum günleri başta minikler olmak üzere herkes için büyük heyecan kaynağı. Ancak her sene kutlanmasına rağmen yine her sene içinde kendine ait ayrı bir özgünlük, ayrı bir farklılık yaratan doğum günleri özellikle de çocukların eğlenceleri ve ömür boyu hatırlanacak mutlu anılarının olması açısından oldukça önemli. Doğum günleri için düşünülen bir çok hediye fikri ise ne yazık ki ya istenen beğenin oluşmaması ya da ürünlerin pek de kullanışlı olmadığı için kullanılmaması ile sonuçlanır. Bu sebeple sen de doğum günü magneti tasarla,hem hediye ayağına gelsin hem de partiden ayrılan her konuk için doğum günleri senede bir değil her gün hatırlanan özel anılara dönüşsün.

İkizler için doğum günü süsleri seçimi yaparken işinizin iki katı zor olabileceğini düşünebilirsiniz. Elbette miniklerin bir değil iki olmasının sizi telaşlandırması normal ancak magnetler ve de parti süsleri konusunda ikiz ailelerini düşünerek oluşturduğumuz özel şablonlar ile artık işleriniz çok kolay. Siz de magnet açacaklar, posterler ya da sofra dekoru gibi birçok detayda ikizlerin harika fotoğraflarını değerlendirebilir ve partilerinizin göz bebeği minikleri bir ömür hatırlatacak hediyeleri kendiniz tasarlama fırsatı yakalayabilirsiniz.

Winnie the Pooh doğum günü süsleri ise adeta bir klasik olması ile herkesin favorileri arasında yer alan çizgi karakterleri doğum günlerinize taşıyacak konseptler arasında oldukça özel bir yere sahip. Elbette çizgi karakterlerin yer aldığı sayısız seçeneğiz var. Ancak Winnie the Pooh ile birçok kişinin gözdesi tasarımlar yapabilir, canlı renkler ve sevimli desenler ile herkesin dikkatini çekecek hediyeler yaratabilirsiniz.

Papatya konseptli doğum günü için hazırlayabileceğiniz magnetler sizlere hem bahar havasını partilere taşıma imkanı verecek hem de farklı kesimleri kullanma imkanı bulabileceksiniz. Örneğin 1 yaşındaki bebeğinizin doğum günü için özel kesimler bulabilir ya da magnetlerde papatya deseninin yer aldığı farklı malzemelerden oluşan tasarımların kapınıza kadar gelmesinin avantajlarını yaşayabilirsiniz.

Partilerin en ideal hediyeleri arasında oldukça sık tercih edilen magnetler ile birçok farklı evde ve birçok farklı alanda yerinizi alacak anılara imza atabilirsiniz. En önemlisi kendi fotoğraflarınızın yer aldığı magnet tasarımlarını en uygun imkanlarla sahip olmanın avantajları ile konuklarınızın memnuniyetini paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir