İçinizdeki Yaratıcılığı Çıkarmanızı Sağlayacak Tasarım Magnetler

Doğum günü magnetleri ile artık tasarım çok daha renkli

Doğum günleri zannediyoruz ki özellikle de miniklerinki, olabilecek en renkli, en eğlenceli partilerden. Çocukların hem ilk yıllarının yarattığı heyecanın kutlandığı, hem de tıpkı sizin arkadaşlarınızla bir araya geldiğiniz gibi toplanma fırsatı bulduğu bu günler, küçük konukların sevinci sayesinde partilerin eşsiz kılındığı gibi tüm yorgunluğu da unutturan cinsten. Peki siz bu partileri daha da özel ve daha renkli bir hale getirmek, doğum günlerine hem çocukların enerjisine ayak uyduracak hem de yaz günlerinde ağırladığınız misafirlerinizin hoşuna gidecek türden süslemeler yaratmak için ne yapabilirsiniz? Çözüm basit: hediyelik olarak sunacağınız doğum günü magnetleri ile hem yaratıcılığınızı, hem misafiperverliğinizi, hem de ince zevklerinizi ortaya koyma vakti geldi. Peki seçeneklerinize şöyle bir göz atmaya ne dersiniz?

Seçim yapma vakti

Magnetini kendi tasarlamak istiyorsan bunun için bu yaz çok beğenilen fikirleri bilerek işe başlamanda fayda var. Minik prenseslerin göz bebeği olduğu partiler için pembe renginin ağırlıklı kullanıldığı sihirli magnetlere ne dersiniz? Küçük peri kızları için özel olarak düşünülen bu şablon sayesinde eminiz seneler sonra bile hatırlanacak eğlenceler için siz de harika bir hediye sunarak günün bir diğer kahramanı olmuş olacaksınız.

Magnet tasarlamak isteyenler için alternatiflerin yalnızca tek bir konsept ile sınırlı kalacağını sananlar ya da erkek çocuklarının da özel olarak düşünülmediği fikrine kapılanlar oldukça yanılıyor. Bisikletli magnetler dilerseniz hem erkek hem de kız çocukları için ideal parti konseptini yakalayabilirsiniz. Canlı kırmızı ve pembe renkleri ile partilere yazı getirecek olan şablonumuz, bisiklet fikrinin enerjisini çocuklarınıza sunmak isteyenler için birebir.

Açacak magnet fikri kullanabileceğiniz bir diğer yaratıcı ürün. Bu ürün ile yalnızca bir magnet hediye etmenin çok ötesinde konuklarınızın gündelik hayatta kullanacağı pratik gereçlerde de yer alma fırsatı bulacaksınız.

Bir yere gittiğimiz anda aradığımız ilk hediyelikler şehir magnetleri oluyor, herkes birbirine verdiği anılara buzdolaplarını adeta kaplıyor. Peki siz de bu trendi içinde kendi fotoğraflarınız ve özel tasarımlarınız ile yer almak için neyi bekliyorsunuz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir