Doğum Günleri için Bu Hediye Fikrine Bayılacaksınız

Doğum günü resimli magnet hediyeleri ile güzel

Doğum günleri için eğer siz de sevdiklerinize bırakacağınız doğru hediyeyi arıyor ancak aradığınızın ne olduğunu bir türlü anlatıp bulamıyorsanız, hiçbir ürün için kapı kapı gezmek, zaman ya da büyük paralar harcamak zorunda olmadığınızı müjdelemek istiyoruz. Yeni nesil hediye anlayışının en güzel örneklerini fotoğraflı magnetler ile sevdikleriniz için kolayca hazırlayabilir, evden çıkmanıza dahi gerek kalmadan aradığınız hediyeyi kolayca temin edebilirsiniz. Peki ama nasıl diyorsanız işte herkesin bayılacağı doğum günü resimli magnet modelleri hazırlamanın püf noktaları…

Bebek parti süsleri seçim alanınızın en geniş olduğu konulardan biri demek yanlış olmayacaktır. Çünkü bebeklerin ön planda olduğu ve genellikle canlı ya da yumuşak açık renklerin tercih edildiği şablonlar üzerinde bebeklere uygun sevimli desenler ile birçok farklı tarz yakalanabilir. Elbette bunların içerisinde yalnızca doğum günü değil bebeğinize yapacağınız hoşgeldin partisi, ikizlere özel partiler gibi birçok özel gün için de farklı tasarımlar bulunabilir.

Fil konseptli doğum günü için tercih edeceğiniz magnetler eminiz sevimli bebeklerin bu görüntüsünün seneler geçse de hafızalara kazınmasını sağlayacak. Fillerin yarattığı sevimli görüntü partinize katılanların oldukça hoşuna gidecek bir fikir olabilir. Ancak siz bu görüntüyü nasıl değerlendirmeniz gerektiğini bilemiyorsanız hemen en sevimli fotoğrafınızı seçin ve filli şablonlar üzerinde nasıl duracağını deneyin.

Modası geçmeyecek desenlerden bir diğeri olan çiçekler, papatya konseptli doğum günü için oldukça ideal görünüyor. Papatya desenlerinin birçok farklı formunu bulmanız mümkün olduğu gibi, bu görüntüyü kendinize özgün kılmak için yine fotoğraflardan yardım almanız da mümkün. Papatyaların hayat bulduğu magnetlerin yalnızca kız çocukları için kullanacağını sanıyorsanız sizlere sunulan çeşitleri incelikten sonra karar vermenizde fayda var. Çünkü görüntüsü ile hem erkek hem de kız çocuklar için oldukça canlı ve renkli görünebilecek olan bu tema oldukça sık şekilde farklı kitlelerce tercih ediliyor.

Winnie the Pooh doğum günü süsleri için de modası geçmeyen bir diğer konsept diyebiliriz. Bu konsepti dilerseniz magnet gibi hediyeliklerinin yanında dekorasyon için kullanabileceğiniz poster ya da afişler ve/veya parti sofraları için düşünülmüş Amerikan servisi gibi parçalar ile de destekleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir