Dolapları Süsleyecek Magnetleri Sizin Notlarınız ve Dilekleriniz Süslesin

Çok seveceğiniz dolap süsü yazıları

Siz de nereye gitseniz sevdiklerinize dönüş hatırası olarak magnetler taşıyor, çünkü onların renkliliği ve harika sevimlilikleri ile en iyi anıları hatırlatmak için ideal olduğunu mu düşünüyorsunuz. Hediyelik konusunda adeta bir klasik olan magnetleri yepyeni bir fikir ile yorumluyoruz ve sizler için çok daha özel bir forma kavuşturuyoruz. İstediğiniz fotoğraflar ve notlar artık istediğiniz gibi hediyelik magnetlerinizde. Dolap süsü yazıları konusunda kafanız karışıksa bizi takip edin, özel kutlamanız ne alanda olursa olsun kendiniz için en doğru anıları siz yaratın.

Fotografli magnetler ile ister doğum günleri, ister baby showerlar, ister kına organizasyonları, ister söz ve nişanlar artık her bir özel gün için en özel hediyeler sizin. Eğer sizin de kafanız karışıyorsa şablonlar üzerinde sizlere ayrılan alanlarda yazılarınız ve fotoğraflarınız ile dilediğiniz denemeleri yapabilir ve tasarımlarınız içinde en beğendiğinizi anında satın alabilirsiniz. Elbette en uygun fiyatlarla kapınıza kadar gelecek olması ile tasarımlarınızı ne kadar pratik bir hal alacağını da düşünebilirsiniz.

Açacak magnet gibi farklı ürünler üzerinde de dilerseniz notların yer alabileceğini unutmayın. Bu sayede nasıl da pratik ürünlerin sizlere özgün bir hal alabildiğini ve en basit ve küçük hediyeliklerin bile nasıl yüz gülümsettiğini görebilirsiniz.

Magnetini kendin tasarlamak size dilediğiniz yazıları ekleme imkanı sunduğu gibi, kendi konseptinizi yaratma imkanı da sunar. Yani magnetiniz için seçtiğiniz şablonlara uygun farklı ürünler üzerinde de sizin notlarınızın yer almasını sağlayabilirsiniz. Örneğin üzerinde ”Doğum günüme Hoş geldiniz” yazan bir magnetin desenlerine uygun bir sticker tasarlayabilir ve bunun için de ”İyi ki Doğdun” gibi farklılaştırılmış yazılarınızı kullanabilirsiniz. Unutmayın seçim tamamen sizin, tıpkı fotoğraflarınız gibi.

Resimli.magnet farkı ile tasarlayacağınız ürünler sizleri hem evinizden çıkmanıza dahi gerek kalmadan en ilgi çekici organizasyonları düzenleme konusunda etkileyecek hem de ürün çeşitliliği ile işlerinizi oldukça kolay kılacaktır. Unutmayın ki magnetler haricinde kendi fotoğraf ve en önemlisi notlarınızı işleyebileceğiniz birçok konsept ürün bulunuyor. Artık tüm özel günler ve en güzel dilekleriniz herkes için ölümsüz bir hal alacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir