Partiniz için En Doğru Hediyeyi Arıyorsanız En Doğru Yerdesiniz!

Resimli magnet siparişi hiç bu kadar kolay olmamıştı

Siz de en çok beğendiğiniz fotoğraflarınızı hem en modern hem de en şık şekilde sevdiklerinize hediye etmek istemez miydiniz? Hem de birer parti ve özel gün anısı olarak! Resimli magnet siparişi ile bu isteğiniz oldukça kolay. Sadece sahip olmak istediğiniz magnet tasarımını seçin ve elbette bu tasarımı konsepte uygun diğer ürünlerle destekleyerek istediğiniz parti görünümünü elde edin. Bu partinizi hatırlatmak bir yana hiç unutturmamak için ise magnetlerinizi tasarım şablonu üzerine istediğiniz fotoğrafı ekleyerek sevdiklerinize verin. İşte artık doğum günlerinden sünnetlere, sözlerden nikahlara en özel günlerin en ideal hediyesini keşfettiniz.

Doğum günü resimli magnetlet ile çok daha unutulmaz olabilir. Ancak emin olun ki seçenekleriniz sadece doğum günü şablonları ile sınırlı değil. Altı ay kına konseptinden diş buğdayına kadar birçok geleneksel ya da modern eğlence için farklı tasarımları en renkli şekilde bulmuş olacaksınız. Dilerseniz fotoğraflarınızla ürünleri özgünleştirebilir, bazen de yalnızca basit bir not ve yazı ile de kendinize ait hediyeyi sunabilirsiniz.

Dis buğdayi sticker modelleri magnetlere alternatif olarak sunabileceğiniz en başarılı ve pratik ürünlerden bir diğeridir. Çünkü taşıma ve kullanma açısından kolaylık sağlayan yapısı ile stickerlar, magnetlerin ağırlığını taşımasa da magnetlerin giremediği noktalarda da yerini alabilir. Aynı şekilde 6 ay bebek kınası süslemeleri arasında da görebileceğiniz stickerların magnetlere alternatif olması  aynı ürün ve tasarım çeşitliliği ile sizleri karşılamasını sağlayacaktır.

Kendi tasarımınızı oluştururken ilham alabileceğiniz renkli görseller arasında dilerseniz popüler çizgi karakterler, dilerseniz papatyalardan bisikletlere, palyaçolardan modası asla geçmeyen desenlerin canlılığını magnet ve süslemelerinize kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Gün içinde sık sık göz önünde bulunması ya da kullanılması ile tüm dikkatleri çeken magnet ya da açacak magnetler, sizlere yalnızca görsel değil işlevsellik olarak da sunulan çeşitliliğin en güzel örnekleri. Siz de bu örnekleri kendi fotoğraflarınızla süslemenin tarifsiz keyif ve memnuniyeti için bir an önce harekete geçin. Parti konseptinizi belirleyin, bu konsept için en güzel magnetleri bizimle keşfedin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir